Uncategorized

3 sposoby na poranne wstawanie. Jak wcześnie rano wstawać!

Jak wcześnie rano wstawać
Jak wcześnie rano wstawać
Jak wcześnie rano wstawać

Do pracy wstaję przed godziną 6:00. To mój codzienny rytuał, do którego jestem przyzwyczajona. Moja metoda? Nastawiam budzik na 6:00 i kładę się spać przed godziną 21:00. W weekendy zasypiam trochę później, bo w okolicach 22:00-23:00. Wstaję przed godziną 8:00 albo 9:00. Długo szukałam sprawdzonych sposobów, żeby wstawać rano. 3 sposoby na poranne wstawanie? Mam je specjalnie dla was – sprawdźcie jak wcześnie rano wstawać.

3 sposoby na poranne wstawanie:

8 godzin snu – jak wcześnie rano wstawać

Śpię po 8 godzin dziennie. Wstaję wyspana z bardzo dobrym humorem. Jestem efektywniejsza w pracy. Moja produktywność w ciągu dnia nie spada. Po pracy mam ochotę na ulubione zainteresowania. W końcu eksperci z Western University nie mają wątpliwości. Osoby, które śpią dłużej niż 8 godzin mają problemy z koncentracją i zdolnościami poznawczymi.

Muzyka relaksacyjna – jak wcześnie rano wstawać

Wieczorem włączam muzykę relaksacyjną. Czuję się przy niej zrelaksowana. Zapominam też o codzienności, obowiązkach. Pomaga mi się skupić nad rutynowymi czynnościami. Myślę o bieżących, aktualnych rzeczach. Kiedy wstaję nad ranem jestem wyciszona i pełna energii do działania.

Wstawanie o tej samej porze – jak wcześnie rano wstawać

Do niedawna wstawałam o różnych porach. Budzik mnie wybudzał średnio co 10-15 minut. Budziłam się niewyspana i lekko poddenerwowana. Od kiedy nastawiam na tę samą godzinę budzę się wypoczęta. Zegarek przyzwyczaił mnie do wstawiania o jednakowej porze. Mam ochotę na wiele rzeczy, które sprawiają mi przyjemność – ćwiczenia fizyczne i książki.


Odpowiedziałam na pytanie jak wcześnie rano wstawać. Wczesne wstawanie nie jest wcale trudne. Po prostu wymaga większej dyscypliny i chęci. Z biegiem czasu się przyzwyczaicie. Już po kilku tygodniach poczujecie efekty. Mam nadzieję, że moje sposoby na poranne wstawanie choć trochę wam pomogą budzić się rano. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *