Uncategorized

3 sposoby na poranne wstawanie. Jak wcześnie rano wstawać!

Jak wcześnie rano wstawać
Jak wcześnie rano wstawać
Jak wcześnie rano wstawać

Do pracy wstaję przed godziną 6:00. To mój codzienny rytuał, do którego jestem przyzwyczajona. Moja metoda? Nastawiam budzik na 6:00 i kładę się spać przed godziną 21:00. W weekendy zasypiam trochę później, bo w okolicach 22:00-23:00. Wstaję przed godziną 8:00 albo 9:00. Długo szukałam sprawdzonych sposobów, żeby wstawać rano. 3 sposoby na poranne wstawanie? Mam je specjalnie dla was – sprawdźcie jak wcześnie rano wstawać.

3 sposoby na poranne wstawanie:

8 godzin snu – jak wcześnie rano wstawać

Śpię po 8 godzin dziennie. Wstaję wyspana z bardzo dobrym humorem. Jestem efektywniejsza w pracy. Moja produktywność w ciągu dnia nie spada. Po pracy mam ochotę na ulubione zainteresowania. W końcu eksperci z Western University nie mają wątpliwości. Osoby, które śpią dłużej niż 8 godzin mają problemy z koncentracją i zdolnościami poznawczymi.

Muzyka relaksacyjna – jak wcześnie rano wstawać

Wieczorem włączam muzykę relaksacyjną. Czuję się przy niej zrelaksowana. Zapominam też o codzienności, obowiązkach. Pomaga mi się skupić nad rutynowymi czynnościami. Myślę o bieżących, aktualnych rzeczach. Kiedy wstaję nad ranem jestem wyciszona i pełna energii do działania.

Wstawanie o tej samej porze – jak wcześnie rano wstawać

Do niedawna wstawałam o różnych porach. Budzik mnie wybudzał średnio co 10-15 minut. Budziłam się niewyspana i lekko poddenerwowana. Od kiedy nastawiam na tę samą godzinę budzę się wypoczęta. Zegarek przyzwyczaił mnie do wstawiania o jednakowej porze. Mam ochotę na wiele rzeczy, które sprawiają mi przyjemność – ćwiczenia fizyczne i książki.


Odpowiedziałam na pytanie jak wcześnie rano wstawać. Wczesne wstawanie nie jest wcale trudne. Po prostu wymaga większej dyscypliny i chęci. Z biegiem czasu się przyzwyczaicie. Już po kilku tygodniach poczujecie efekty. Mam nadzieję, że moje sposoby na poranne wstawanie choć trochę wam pomogą budzić się rano. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *