O mnie

Na imię mi Jagoda i prowadzę bloga dla kobiet o modzie oraz lifestyle. Flavon Verie jest miejscem kobiecej inspiracji, pozytywnego nastawienia do życia.Wpisy też są o rozwoju osobistym i zbiorze najpiękniejszych chwil. Tętniące życie na blogu będzie Was motywować do działania oraz dawać odrobinę wytchnienia. Znajdziecie w zaciszu mojej strony internetowej cząstkę niezwykłej kobiecości.


O czym będę pisać?

Napiszę o modzie, która mnie zainteresowała, kiedy przejrzałam pierwszy magazyn o ubraniach. Podziwiam ciekawe fasony, kolorystykę i zestawienia ubrań na modelkach. Śledzę aktualne nowości ze świata mody. Dzięki niej mogę wyrażać siebie, z czego jestem niesamowicie zadowolona.

Zamysłem bloga była tylko tematyka mody, ale napiszę też o lifestyle. Zachwycam się prostymi, pozytywnymi oraz zabawnymi sytuacjami z życia codziennego. Jestem optymistką, więc stąd moje zainteresowanie tematyką lifestyle.

Niekiedy opiszę kosmetyki, które na co dzień stosuję. Przedstawię moją opinię na temat ich działania, opiszę skład oraz markę producenta. Od czasu do czasu zrecenzuję coś nowego na rynku kosmetyków. Na pewno w moich wpisach znajdziecie odpowiedni dla siebie kosmetyk.


Trochę o mnie.

Udzielam się Republice Dziecięcej i pomagam dzieciom w odrabianiu zadań domowych, organizowaniu gier i zabaw. W wolnych chwilach czytam literaturę współczesną pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty. Interesuje mnie muzyka z lat 80, głównie muzyka pop, ale też uwielbiam new age, a szczególnie Eny’ę. Śledzę też nowości o social mediach i seo-copywritingu, z którymi wiążę swoją przyszłość. Lubię otaczać się ładnymi przedmiotami.


Mam nadzieję, że spodoba się Wam wędrówka po zakamarkach bloga. Tutaj znajdziecie tematy, które odmienią niecodzienną dawkę kobiecości – lifestyle i moda. Skłonią do przemyśleń, zainspirują i zmotywują. Flavon Verie jest stroną dla pozytywnie zakręconych kobiet, które lubią aktywny styl życia.